Agata+Maciej

Warszawa <3 Miasto , które odkrywam na nowo za każdym razem. Taką możliwość też miałem dzięki Agacie i Maćkowi, którzy mi zaufali. Serdecznie Wam za to dziękuję! Pozdrowienia również dla Uli z BlueBell , która kompleksowo , organizacyjnie zadbała o to by ten dzień był wyjątkowy. Było stajlowo ;)

4 comments

Piotr Jan Gajewski - Obejrzałem i jestem zdania, że to świetny reportaż, pięknie pokazane detale i emocje, mimo wielu zdjęć brak nudnych kadrów. Co nie mniej ważne, zdjęcia mają styl, Styl Bartka Płuski.

Patrycja - Piękne love story, te kadry, te detale i znowu te detale, spojrzenia kątem oka, delikatny dotyk, serdeczne objęcia, nieśmiałe uśmieszki – wszystko uchwycone co najmniejsze, niby niewidoczne a jednak coś o największym znaczeniu, coś co tworzy tę wspaniałą całość czyli Miłość, nie każdy potrafi to zobaczyć, Tobie się udaje♥! Naprawdę pokazałeś cudny reportaż. Dokładnie tak, styl Bartka Płuski ♥

Wedding Photographer Surrey - Naprawdę fajne repo. Bardzo fajnie mi się oglądało.

Jacek Kawecki – Fotografia ślubna - Fajna mieszanka najważniejszych momentów z tym wydarzeniami dziejącymi się gdzieś obok. To jest właśnie reportaż!

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

*

*

There was an error submitting your comment. Please try again.