Półprywatny powrót…

Wracam, niemalże z czeluści, zdjęciowego niebytu.Muszę pomalutku przypominać sobie jak się blogowało;) Tak więc może na mały początek kilka klatek z dnia, w którym szczególną opieką obdarzona była malutka Michalinka – naszego Konradka i Cyprianka kuzynka ;)

7 comments

fotograf ślubny łódź - Swiatło na pierwszym zdjęciu jest absolutnie obłędne!

Emilia Ułanowicz-Szarafińska - :)))) dobrze, że wróciłeś :) ładnie zobrazowane rodzinne święto, obejrzałam z przyjemnością.

Pati - Kochanie odwykłam trochę od pisania komentarzy,a dziś taka niespodzianka-osobista i bliska memu sercu, cała rodzinka skupiona wokół mojej Chrześnicy-ślicznej Misi i jeszcze nasze wspaniałe,przystojne chłopaki…Zdjęcia tradycyjnie zapierają dech a całość pięknie się ułożyła w opowieść o tym dniu…Urzeka naturalność i subtelność:)

Kasia Korza - Bardzo piękna historia!

Marcin Orzołek - Bartek, Twoje kolory są po prostu magiczne. Nie lubię Cię, nie odzywam się do Ciebie, obgryzam paznokcie i zazdroszczę !!! :)

Bartek Szmigulski - przede wszystkim chciałem cię pochwalić za nietuzinkową obróbkę, staje się bardzo twoja, elegancka no i cały czas spojna i to jest fajne bo wpływa na całościowy odbiór :)

przemek bereza - Znakomicie opowiedziana historia =] Podoba się bardzo !!!

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

*

*

There was an error submitting your comment. Please try again.